Archiv | Počasí RSS kanál pro tuto sekci
Březen

Předpověď počasí pro Aigen im Ennstal

Aigen im Ennstal

Aigen im Ennstal je malá obec s cca 2.500 obyvateli. Nachází se v okrese Liezen na severozápadě Štýrska. Jedná se o horskou oblast velmi oblíbenou mezi turisty. Po velkou část roku tu jsou výborné podmínky pro lyžování. Samotný Aigen je skutečně jenom malá vesnička. Patří pod něj ale mnoho dalších sídel z celého údolí. Jedná se například o: Aich, Aigen, Aiglern, Fischern, Gatschen, Hohenberg, Ketten, Lantschern, Neulantschern, Quilk, Ritzmannsdorf, Sallaberg/Kulm, Sallaberg/See, Schlattham, Tachenberg a Vorberg.

Aigen im Ennstal je zajímavé místo pro návštěvu jak v zimě, tak přes krátké léto. Pokud se tedy rozhodnete sem vydat, tak se vám snad bude hodit následující předpověď počasí.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

Březen

Předpověď počasí pro Bruck an der Mur

Krásné počasí v Bruck Am Dem Mur

Přímo zde naleznete předpověď počasí pro město ve středním Štýrsku – Bruck an der Mur. Bruck je čtvrté největší město ve Štýrsku a hned v dalším zákrutu řeky ani ne pět kilometrů daleko se nachází třetí největší město Kapfenberg.

Bruck an der Mur je krásné historické město, které založil roku 1263 český král Přemysl Otakar II. Město se ve středověku stalo důležitým centrem obchodu. Obchod přinesl bohatství, díky kterému zde bylo možné postavit spoustu nádherných staveb. Například gotických kostelů je zde hned několik. Pokud se chcete na tuto historickou krásu podívat, tak se vám určitě bude hodit znát předpověď počasí. S tím vám snad pomůže tato stránka.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

Únor

Předpověď počasí Dachstein Schladming

Krásné počasí v Dachsteinu

Lyžařské středisko Dachstein Schladming patří do prestižní pětice největších a nejznámějších v Alpách. Lyžování zde je navíc díky vzdálenosti pouhých 150 kilometrů od českých hranic dostupné i nám. Z Českých Budějovic sem například cesta trvá pouhé 3.5 hodiny. A to co na vás zde čeká se nedá nazvat jinak, než lyžařský ráj. Několik resortů spojených dohromady pod značkou Ski Amadé nabízí 860 kilometrů sjezdovek všech obtížností a na 270 lanovek, vleků a výtahů. S tím se může rovnat jen málo co.

Samozřejmostí jsou ski busy zdarma, velká nabídka ubytování i prvotřídních služeb. Ski oblast Dachstein Schladming zkrátka patří skutečně k tomu nejlepšímu, kam se můžete vydat zalyžovat si. Jediné co vám snad může zkazit zážitek je počasí. A od toho jsme si pro vás připravili následující tabulku s předpovědí na pět dní dopředu.

Ještě na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

Následující panorama Dachsteinu dokazuje, že je zde za hezkého počasí nádherně i v létě.