Úno 15

Předpověď počasí Dachstein Schladming

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Počasí

Krásné počasí v Dachsteinu

Lyžařské středisko Dachstein Schladming patří do prestižní pětice největších a nejznámějších v Alpách. Lyžování zde je navíc díky vzdálenosti pouhých 150 kilometrů od českých hranic dostupné i nám. Z Českých Budějovic sem například cesta trvá pouhé 3.5 hodiny. A to co na vás zde čeká se nedá nazvat jinak, než lyžařský ráj. Několik resortů spojených dohromady pod značkou Ski Amadé nabízí 860 kilometrů sjezdovek všech obtížností a na 270 lanovek, vleků a výtahů. S tím se může rovnat jen málo co.

Samozřejmostí jsou ski busy zdarma, velká nabídka ubytování i prvotřídních služeb. Ski oblast Dachstein Schladming zkrátka patří skutečně k tomu nejlepšímu, kam se můžete vydat zalyžovat si. Jediné co vám snad může zkazit zážitek je počasí. A od toho jsme si pro vás připravili následující tabulku s předpovědí na pět dní dopředu.

Ještě na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

Následující panorama Dachsteinu dokazuje, že je zde za hezkého počasí nádherně i v létě.

Napiš komentář